Lechista69 napisał(a):

Też jestem tego zdania że z Ettiena Wisła będzie mieć pożytek. Do tego to byłby hit pod względem sportowym jak i marketingowym... już widzę te stoiska z koszulkami Ettiena pod stadionem !
|
Marketin w Wisle lezy,aczkolwiek zgadzam sie ze Ettien bylby hitem okna transferowego w kraju.