To ja też ostatnie słowo:
1.Jesteś pewien ,że w Polsce nie ma nigdzie zakładów w których są linie produkcyjne ,lub produkowane są elementy do w.w. firm zagranicznych i jest także realizowana wszelka obsługa serwiso/gwarancyjna?
2.Co z przedsiebiorcami majacymi firmy transportowe ,ktore zajmuja sie importem towarow z zagranicy.Skoro bedzie mniej zamowien na towar Rowenty czy Moulinexu to ich uslugi nie beda potrzebne.Co z hurtownikami zyja z tego samego samego ,czyli udostepniaja swoje magazyny na ten towar?
3.Co z przedsiebiorcami sprzedajacymi najczesciej ubrania z zagranicy w sklepach i butikach ? Pozostanie sie przemianowac i handlowac tez polskim
4.jachting miał racje ,ze nie ma sie co rozwodzic na ta reklamowka,bo to spot w ktorym jest przekaz ,ze PIS staje sie profesjonalna partia milosci i nie zapomina o twardym prawicowym elektoracie czyli :Kupujcie polskie !!
5.Cena i jakość decyduja o wszystkim a nie pobozne zyczenia politykow.
6.Jak sie chce Polakom udzielac rad co maja robic ze swoii pieniedzmi w czasie kryzysu to moze samemu takie rady lepiej by bylo przekazac z mownicy sejmowej a nie w spocie za kilkadziesiat czy kilka set milionów ale tutaj wracam do punktu 4.