Ola7 napisał(a):

|
Cos takiego pojawiło mi sie na pulpicie. Wie ktoś jak to usunąć?
|
Szeroko rozpisywany problem w sieci. Sciagajac aktualizacje do XPka dolaczylas do systemu plik ktory sprawdza oryginalnosc twojego systemu. Usunac sie to da przestudiowac tylko musisz ponizszy link. Dobra rada na przyszlosc to sprawdzanie jakie aktualizacje system nam sciaga i instalowac tylko wybrane. Pozdrawiam
http://www.google.pl/search?q=window...ient=firefox-a