Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5814
Stary 16.02.2009, 12:06
Ola7 napisał(a):Wyświetl post
Cos takiego pojawiło mi sie na pulpicie. Wie ktoś jak to usunąć?
Szeroko rozpisywany problem w sieci. Sciagajac aktualizacje do XPka dolaczylas do systemu plik ktory sprawdza oryginalnosc twojego systemu. Usunac sie to da przestudiowac tylko musisz ponizszy link. Dobra rada na przyszlosc to sprawdzanie jakie aktualizacje system nam sciaga i instalowac tylko wybrane. Pozdrawiam
http://www.google.pl/search?q=window...ient=firefox-a
Odpowiedz cytując