Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8326
Stary 16.02.2009, 11:25
AYALA napisał(a):Wyświetl post
nawet jeśli przyjdzie Silanpaa lub ten Australijczyk to i tak pierwszym bramkarzem na wiosne bedzie Pawełek.
zgadza sie. Nawet gdyby przyszedl Hajduch to i tak Pawełek będzie numero uno. ja jestem o tym przekonany.
Odpowiedz cytując