Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#633
Stary 16.02.2009, 10:35
podchodzisz do pierwszego wolnego okienka dokladnie o tej godzinie, mowisz ze byles zarejestrowany na godzine 10.15 i tyle. tylko sie nie spoznij szybkiego terminu zycze.

p.s. oczywiscie najpierw muszisz zrobic wplate w okineku.
Odpowiedz cytując