Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
633
16.02.2009, 10:35
podchodzisz do pierwszego wolnego okienka dokladnie o tej godzinie, mowisz ze byles zarejestrowany na godzine 10.15 i tyle. tylko sie nie spoznij
szybkiego terminu zycze.
p.s. oczywiscie najpierw muszisz zrobic wplate w okineku.
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906