hoho napisał(a):

|
Z butami jest podobnie jakies Podhale, Ryłko ,zaleznie od rodzaju buta i targetu ,sa tez jakies Deichmanny ale tam pracuja Polacy ,wiec jest to masło maślane.
|
Polacy pracują dla Tesco, Realu, Carrefoura. Ale liczy się to, do jakiego kraju trafia potężny zysk, a nie to że u nich pracują Polacy za 1300. U mnie na osiedlu jest myjnia sieciowa a tuż obok prywatna, polska, prowadzona przez zwolennika Radia Maryja

U Polaka jest dwa razy drożej, ale kolejki ma takie, że trzeba sie telefonicznie rejestrować
