Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline
#
5805
15.02.2009, 22:38
Arkas
napisał(a):
Wie ktoś jakie sterowniki albo coś innego z tym zrobic
[FONT='MS Shell Dlg 2']
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz...how+2009.01.12
[/FONT]
spróbuj to ściągnąć i zainstalować
Wisła
Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać!
AbdulTsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AbdulTsw
Znajdź inne posty napisane przez AbdulTsw