Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8297
Stary 15.02.2009, 22:04
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Ettien, szybciorgiem nie jest kiedys szybciej przebieral nozkami teraz po kontuzji to widac ze nie doszedl do pelnej sprawnosci fizycznej, ale dla srodkowego ofensywnego az tak bardzo szybkosc nie jest potrzebna. Dodatkowo ma dobry przeglad pola, to moze sie podobac u niego i niezla technike. Pomysl z pol rocznym kontraktem, wedlug mnie nie jest glupi. Oby go podpisali i oby ettien odzyskal pelna sprawnosc u nas w Polsce.
czy Ty oglądałeś ten mecz na żywo ?
Odpowiedz cytując