JEDREK76 napisał(a):

Twoje lęki wskazują jednoznacznie, iż musisz czytać tekst wolniej i bardziej skoncentrować się na jego zrozumieniu, aniżeli na negowaniu wszystkiego cokolwiek przekazać chce Twój adwersarz.
Pisałem wyraźnie, "jeżeli mamy możliwość wyboru" i kilku miejscach powtarzałem tą myśl w nieco zmienionym brzmieniu
|
ale własnie w tym sek ze za bardzo nie mamy ,wiec deklaracja Kaczynskiego jest niemal bezzasadna.Wiekszy wybór to może mieć Niemiec jak ma do wyboru kupic Volkswagena czy francuskiego Renault. Ja natomiast wyboru nie mam żadnego ,bo Polska nie ma swojej marki samochodowej moge liczyc tylko ,ze przy produkcji tego samochodu pracowali Polacy ,ale na to nie mam wpływu.