Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 15.02.2009, 17:02
Otrzymał ktoś już wezwanie na komisję?

Czy już sobie odpuszczają takie głupoty i kolejne roczniki?

Jedynie wirtualne wojsko jest w porządku
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 15.02.2009 o godz. 17:15.

Odpowiedz cytując