serek.c2 napisał(a):

|
Żartujesz prawda? Gdyby nie farfocle Pawełka bylibyśmy obecnie liderem naszej ligi...
|
A więc jeden farfocel ze Śląskiem kosztował nas jakieś 4 punkty? Ciekawe...
Jakie wy głupoty o tym Pawełku piszecie to się w pale nie mieści, gość jest przyzwoitym bramkarzem, ma świetny refleks, dobrze gra na linii. Czasami miewa niepewne interwencje, ale do cholery, który bramkarz ich nie miewa?