Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8275
Stary 15.02.2009, 14:55
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Żartujesz prawda? Gdyby nie farfocle Pawełka bylibyśmy obecnie liderem naszej ligi...
A więc jeden farfocel ze Śląskiem kosztował nas jakieś 4 punkty? Ciekawe...

Jakie wy głupoty o tym Pawełku piszecie to się w pale nie mieści, gość jest przyzwoitym bramkarzem, ma świetny refleks, dobrze gra na linii. Czasami miewa niepewne interwencje, ale do cholery, który bramkarz ich nie miewa?
Ostatnio edytowane przez Rob_Zombie : 15.02.2009 o godz. 15:04.
Odpowiedz cytując