Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8270
Stary 15.02.2009, 14:40
ultr4 napisał(a):Wyświetl post
Pawełek też kiedys grał w kadrze ....
Hehe, no daj spokój, a który polski bramkarz w naszej kadrze jeszczenie bronił?
U nas to przecież nawet drugoligowiec może się załapać (vide Cierzniak)...

Pawełek zaliczał epizody w meczach o pietruszkę, w reprezentacji tworzonej przez graczy krajowych/dublerów. W normalnej sytuacji kazdy wymieni conajmniej kilku lepszych fachowców. Zwłaszcza obecnie, kiedy umówmy się, juz nawet w polskiej lidze Mariusz nie wyróżnia się NICZYM pozytywnym.
Ostatnio edytowane przez felipe : 15.02.2009 o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując