ultr4 napisał(a):

|
Pawełek też kiedys grał w kadrze ....
|
Hehe, no daj spokój, a który polski bramkarz w naszej kadrze jeszczenie bronił?

U nas to przecież nawet drugoligowiec może się załapać (vide Cierzniak)...
Pawełek zaliczał epizody w meczach o pietruszkę, w reprezentacji tworzonej przez graczy krajowych/dublerów. W normalnej sytuacji kazdy wymieni conajmniej kilku lepszych fachowców. Zwłaszcza obecnie, kiedy umówmy się, juz nawet w polskiej lidze Mariusz nie wyróżnia się NICZYM pozytywnym.