Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8269
Stary 15.02.2009, 14:36
Cytat:
Żartujesz prawda? Gdyby nie farfocle Pawełka bylibyśmy obecnie liderem naszej ligi... Chcesz, by na koniec sezonu okazało się, że kolejne błędy Mariusza kosztowały nas mistrzostwo Polski? Chyba nie muszę przypominać jak ważne to mistrzostwo w kontekście innej formuły eliminacji do LM. Kto w tym roku zgarnie mistrza może na lata uciec pozostałym ligowcom. Szansa na zagranie w LM jest w tym roku bardzo duża, a samo zaistnienie w LM będzie wiązało się z kosmicznymi jak na polskie warunki profitami.
Jakby nasi napastnicy wykorzystywali te sytuacje które mieli nikt nawet nie zwracał by uwagi na błędy bramkarza.Więc uważam że prtzede wszystkim trzeba z napastnikami popracować nad skutecznością.
Odpowiedz cytując