do konca sezonu ogorkowego zostalo okolo 12 dni co robic

jakies video z bramek macie gdzies albo cos co bymgl robic zebym interesowal sie juz ekstraklasa
odrazu jak juz video to moze ktos ma video jakiegos fajnego meczu takiego jak Wisla Amica z 2004 chyba

na youtubie jest ten mecz