Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5784
Stary 15.02.2009, 14:14
do konca sezonu ogorkowego zostalo okolo 12 dni co robic jakies video z bramek macie gdzies albo cos co bymgl robic zebym interesowal sie juz ekstraklasa

odrazu jak juz video to moze ktos ma video jakiegos fajnego meczu takiego jak Wisla Amica z 2004 chyba na youtubie jest ten mecz
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując