|
Wiem że pesymizm, narzekanie i czarnowidztwo powinno być zakazane ale... Czy Ettien nie okaże się drugim Quadją , Ekwuemem i innymi tego typu grajkami?
W temacie konkurenta dla Pawełka, Silampa NIC nie pokazał , a druga bramka, eech..., jak tak to brać Słowaka , a podziękowałbym Kazimierskiemu bo "cusik mi się widzi" że nie jest on najwyższych lotów trenerem.
|