Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8251
Stary 15.02.2009, 12:32
Wiem że pesymizm, narzekanie i czarnowidztwo powinno być zakazane ale... Czy Ettien nie okaże się drugim Quadją , Ekwuemem i innymi tego typu grajkami?

W temacie konkurenta dla Pawełka, Silampa NIC nie pokazał , a druga bramka, eech..., jak tak to brać Słowaka , a podziękowałbym Kazimierskiemu bo "cusik mi się widzi" że nie jest on najwyższych lotów trenerem.
Odpowiedz cytując