Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1054
Stary 15.02.2009, 00:40
Nasz klub fajnie sie zachowuje w stosunku do tego Hajducha.


Najpierw sie z nim dogadali po czym zaczeli sprawdzac innych i teraz wyszlo ze Silappa nie taki dobry ,a z tym Australijczykiem tez niewiadomo co.Wiec co ..jak trwoga to do Hajducha

A jakby Silappa zagral dobrze to by pewnie nawet nie raczyli poinformowac Hajducha ze juz nie sa nim zainteresowani.

Niewiem kto w klubie odpowiada i dziala w ten sposob (wczesniej ponoc Juszczykowi tez nawet niepowiedziano ze z niego zrezygnowano,dowiedzial sie dopiero od Skorzy),ale to zwyczajny brak szacunku dla drugiego czlowieka.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując