|
Senior Member
Offline
|
#1053

15.02.2009, 00:36
|
To:
felipe napisał(a): 
Formułowanie jakiegokolwiek wniosku po JEDNYM słabszym meczu to juz paranoja...
To tak jakby uznać po obejrzniu spotkaniu Słowacja - Polska, że Boruc na pewno jest słabszy od naszego "władcy pola karnego" Pawełka...
Chore.
|
(Wisła Kraków)
|
|