Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1053
Stary 15.02.2009, 00:36
To:

felipe napisał(a):Wyświetl post
Formułowanie jakiegokolwiek wniosku po JEDNYM słabszym meczu to juz paranoja...

To tak jakby uznać po obejrzniu spotkaniu Słowacja - Polska, że Boruc na pewno jest słabszy od naszego "władcy pola karnego" Pawełka...

Chore.

(Wisła Kraków)
Odpowiedz cytując