moze,ale nie wiem czy innybramkarz by nie skrocil konta przy 3 i ne wyszedl szybciej. jak juz mowilem nie zrobil na mnie wrazenia na filmikach z poprzedniego sezonu , jak dla mnie jest solidny , taki Juszczyk a to za malo.
moge siee mylic ale moimzdaniem kangur potrafi trudniejsze wybronic pily

poza tym ma szczescie i rzy nim obrona sie tak nie gubi:
Wydaje mi się że żaden z tych bramkarzy nie jest dobrym rozwiązaniem. Ale chyba bym nie brał tego Fina no uważam że Paewłek jest lepszy i poprostu szkoda kasę wydawać na kohoś kyo ma tylko nyć zmiennikiem Pawełka.
Słowak też wydaje mi się że lepszy od niego jest Pawełek. Szczególnie że podobno chce dużą kasę na pensji.
W zasistniałej sytuacji podpisałbym na pół roku kontrakt z kankurem. Jak się sprawdzi to dobrze, jak nie yo wypad....
no i ciekawe co z Ettienem mam nadzieję że zostanie i bedzie grał dobrze.