|
Czy to bedzie Australijczyk czy Fin, czy moze ktos jeszcze czas pokaze.
Od kiedy trenerem jest Skorza testowalismy wielu graczy. Podpisalismy 2 (Diaz, Singla). Zarowno jeden, jak i drugi sa waznymi ogniwami zespolu i napewno w kontekscie swojej gry pod Wawelem udowodnili, ze sprowadzenie ich bylo dobrym posunieciem. Natomiast nie slyszalem, zeby jakis grajek, ktory oblal testy w Wisle, zrobil wielka kariere w innym klubie. Mamy pewne problemy w klubie, jak zreszta kazdy, jednak z czystym sercem mozna powiedziec, ze sztab szkoleniowy jest w stanie rzetelnie ocenic zawodnikow i tak ich poprowadzic, zeby nikt nie musial sie ich wstydzic. Odnoscie tej trojki, ktora teraz testujemy ja jestem spokojny. Podpiszemy kontrakty z tymi, ktorzy na to zasluguja, a oceniac okienko bedzie mozna dopiero po paru meczach rundy wiosennej. Tyle ode mnie.
|