Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 14.02.2009, 19:15
Ja tam się nie przejmuję tą porażką z przynajmniej trzech względów. Po pierwsze w bramce stali bramkarze którzy wogóle nie rozumieją się z obrońcami. Po drugie to prawdopodobnie ostatni sparing, w którym występują wszyscy zawodnicy, jestem przekonany że od nastepnego sparingu już będziemy zgrywać pierwszy wykrystalizowany pierwszy skład. A po trzecie to jeszcze widać że rywale się napieli na nasz sparing i grali pierwszym garniturem prawie przez cały mecz (tylko 4 zmiany).
A co do wyboru bramkarza to jest mi obojetne kto to będzie, bo myslę że kto z testowanej trójki nie przyjdzie to i tak Pawełek będzie bronił.
Odpowiedz cytując