Temat
:
[KOSZYKARKI] Wisła Kraków 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
jgw
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
187
14.02.2009, 18:48
Po pierwszej kwarcie wygrywamy 27:14. Dobra skuteczność przy rzutach za 3pkt.
jgw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jgw
Znajdź inne posty napisane przez jgw