Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5771
Stary 14.02.2009, 18:05
Zola napisał(a):Wyświetl post
no wlasnie nie... chodzi o te z sezonow 2000 do 2003r. IDEA byla sponsorem, ale foto nigdzie nie ma :/
Może być też tak że mieli podpisany kontrakt z idea ale logo nie figurowało na koszulkach. Grali przecież kilka sezonów bez logo na trykocie


Ostatnio edytowane przez dymek_nhs : 14.02.2009 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując