Zola napisał(a):

|
no wlasnie nie... chodzi o te z sezonow 2000 do 2003r. IDEA byla sponsorem, ale foto nigdzie nie ma :/
|
Może być też tak że mieli podpisany kontrakt z idea ale logo nie figurowało na koszulkach. Grali przecież kilka sezonów bez logo na trykocie