Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Fernando Redondo
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
984
14.02.2009, 17:07
dlaczego boguski ni gra na lewej skorza nie pamieta beitaru?
a ettienbedzie na prawej pomocy probowany zamiast na srodku. Maciek mnie zaczyna irytowac:[
Ostatnio edytowane przez Fernando Redondo : 14.02.2009 o godz. 17:16.
Fernando Redondo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fernando Redondo
Znajdź inne posty napisane przez Fernando Redondo