Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta
Offline
#
1717
14.02.2009, 12:12
Najprawdopodobniej gościu z tej stronki :
http://www.pilkacv.pl/
Faktycznie korzystają z niej kluby ...........ale 4 ligowe !
Jak się chcesz pobawić w "szperanie" to lepiej wez się za transfermart!
matizaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matizaq
Znajdź inne posty napisane przez matizaq