Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2919
Stary 14.02.2009, 12:05
hoho napisał(a):Wyświetl post
Tu masz kolejny dowód.
W Programie 1 Polskiego Radia przez pięć miesięcy pracował dziennikarz widmo. Choć ani razu nie wystąpił na antenie, przez pięć miesięcy zarobił w sumie 30 tys. zł - ujawnia audyt Ministerstwa Skarbu.
Minister skarbu Aleksander Grad zlecił kontrolę po zawieszeniu jesienią dwóch PiS-owskich prezesów radia - Krzysztofa Czabańskiego i Jerzego Targalskiego.

Audytor podkreśla, że w spółce panuje bałagan finansowy, który uniemożliwia "identyfikację kosztów". Jest nawet większy po przeprowadzonej w 2007 r. restrukturyzacji, która miała obniżyć koszty i usprawnić zarządzanie spółką. Tymczasem te koszty wzrosły. Na początku 2007 r. zarząd przeprowadził co prawda zwolnienia grupowe i pracę straciło 295 pracowników, ale jednocześnie zatrudniono 195 nowych i podniesiono pensje w firmie o mniej więcej 16 proc.

Wywalili 295 nie swoich od koryta ,a przyjęto 195 swoich i dano im podwyżki.To na kogo tu głosować ,skoro pod tym względem każdy robi tak samo ?
Agitator nie śpi. Agitator czuwa