someone_TSW napisał(a):

Panowie mam problem z gra Call Of Duty 5. Zaistalowalem wszystko pieknie, ladnie i... przy probie wlaczenia wyskakuje komunikat :runtime error
(tu sciezka do gry)
abnormal program termination
Co z tym zrobic, jak uruchomic ?
|
W ilu tematach jeszcze o to zapytasz ? Z czymś takim to google a jak nie to forum o grach piracie