Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5761
Stary 14.02.2009, 10:41
W IMAXie lub Multikinie puszczaja filmy 3D, ktore oglada sie w specjalnych okularach. I naszlo mnie takie pytanie, jezeli jest film z napisami i osoba potrzebuje normalnych okularow zeby czytac, to wtedy zaklada 2 pary ? Jak to jest ?
Odpowiedz cytując