|
Ten Ettien kusi ,ale trzeba wiedziec ze przez rok po kontuzji ,oprocz treningów ,nigdzie nei gral.Mieli go zatrudnic w Energie Cottbus i OFI Kreta i odziwo tego nie zrobili ,byl za slaby czy bali sie o kontuzje ? Jesli patrzec na samo nazwisko to powinni go brac bez zmruzenia oka,ale niech mu zrobia najpierw konkretne testy,bo Dawidowskich i Niedzielanów Wisła wiecej nie potrzebuje.
|