Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8194
Stary 14.02.2009, 09:24
Ten Ettien kusi ,ale trzeba wiedziec ze przez rok po kontuzji ,oprocz treningów ,nigdzie nei gral.Mieli go zatrudnic w Energie Cottbus i OFI Kreta i odziwo tego nie zrobili ,byl za slaby czy bali sie o kontuzje ? Jesli patrzec na samo nazwisko to powinni go brac bez zmruzenia oka,ale niech mu zrobia najpierw konkretne testy,bo Dawidowskich i Niedzielanów Wisła wiecej nie potrzebuje.
Odpowiedz cytując