Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8187
Stary 14.02.2009, 01:34
prawnik25 napisał(a):Wyświetl post

Dziwne jest to parcie na to co polskie Łobodziński, Graguła, Niedzielan- za takie pieniądze można by spokojnie sprowadzić zawodników średniej klasy potrafiących grać w piłkę itd...
Cos w tym jest i pewnie moze nie jest az tak jak pisze wolfy - ze po prostu nie stac nas na kontrakt, tylko po wtopach ktorych na dzien dzisiejszy na prawde jest sporo czyli Matusiak,Lobo,Niedzielan - w klubie panuje strach ze kolejna wtopa transferowa moze byc tragiczna w skutkach.
Tyle ze jak pisalem wczesniej - gdyby to wynikalo z gruntownej obserwacji - ja nie mam nic przeciwko by ani Fin ani Slowak nas nie zasilil , bo nie potrzeba nam kolejnego zawodnika z wysokim kontraktem , ktory nie spelni oczekiwan - tyle ze wyglada na to ze to kolejne kupowanie kota w worku gdzie 1 sparing ma decydowac czy ktos sie nadaje czy nie.

W przypadku tego Ettiena to akurat golym okiem widac ze to takie last minute - propozycja ktora pojaiwla sie 'znikad'.Papiery do gry ma - nic tylko dac mu szanse w sparingu, na kilku treniengach i moze , moze uda nam sie za niewielki pieniadz pozyskac na prawde bardzo wartosciowego gracza a moze to podobna 'okazja' , jaka przerobili Legionisci.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 14.02.2009 o godz. 01:37.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując