Dobra, co do tego murzyna, którego mamy zamiar testować - jeżeli faktycznie nie dogadał się z Energie Cottbus w kwestiach finansowych, to z nami też się nie dogada.
Ja wiem, że tu zaraz wpadnie nesta i zacznie nam udowadniać, że powinniśmy mu dać nawet i milion euro jeżeli sobie tego zażyczy, ale...
Sugeruję nie grzać się specjalnie tą informacją.
A tak w ogóle, to gość ma za dobre CV, żeby przychodzić na testy do jakiejkolwiek drużyny polskiej ekstraklasy. Coś jest ewidentnie nie tak. No chyba, że jest on kolejną - po Darku Dudce - ofiarą kryzysu finansowego.
nesta napisał(a):
|
Do Hajducha zapewne zaczeto miec watpliwosci po nie do konca udanym meczu z Wisla. Tylko, ze przeciez chyba po to obserwuje sie kogos kilka miesiecy zeby miec generalna opinie na temat jego umiejetnosci, ktora nie bylaby zalezna od jego super meczu w Krakowie czy tez od slabszej dyspozycji.
|
Mógł też zażyczyć sobie zbyt wysokiego kontraktu. "Life is brutal", a budżet nie jest z gumy. Może Fin kosztuje nieco więcej, ale chce zarabiać znacznie mniej?
Tak tylko gdybam sobie, ale wygląda na to, że to po negocjacjach(a raczej nie po meczu)entuzjazm co do sprowadzenia Słowaka znacznie zmalał.