TSman napisał(a):

|
Mam pytanie, sąsiad ma auto do sprzedania ale bez ważnego przeglądu, a ja mam chrapke na to auto... czy da sie ten przegląd gdzieś załatwic?
|
Musisz pojechac do przegladu , np na Nowochuckiej(tyle ze nie pamietam jaki nr) mozna zrobic- ale za M1 w strone ronda czyzynskiego to jest.
Najlepiej umow sie z sasiadem na cene i jedzcie na przeglad razem.Jesli auto przejdzie przeglad to zworcisz mu za to kase i bedzie git a jesli nie przjedzie to bedziecie musieli zrewidowac cene

i bedziesz wiedzial co nie gra.
Gdzie sam przeglad techniczny nie powie wiele o stanie auta ale przynajmniej bedzies zmogl nim jezdzic.Oni tam standarodwe rzeczy sprawdzaja.Swiatla,hamulce,reczny, czy za bardzo nie kopci z rury itp
