Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8183
Stary 14.02.2009, 00:17
Do Hajducha zapewne zaczeto miec watpliwosci po nie do konca udanym meczu z Wisla. Tylko, ze przeciez chyba po to obserwuje sie kogos kilka miesiecy zeby miec generalna opinie na temat jego umiejetnosci, ktora nie bylaby zalezna od jego super meczu w Krakowie czy tez od slabszej dyspozycji.
Odpowiedz cytując