Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 13.02.2009, 23:36
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
I z tego co słyszałem to ciągle brakuje

Powodzenia w studiowaniu
Zależy jeszcze w CZYM jesteś inżynierem.

a co do pytania kolegi, to jak najbardziej za. znam kolesia co na studia poszedł w wieku 30 lat na inżyniera informatyka.
Odpowiedz cytując