Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#959
Stary 13.02.2009, 23:14
Yom napisał(a):Wyświetl post
A dla mnie cała jedenastka może być czarnoskóra,jeżeli tylko są ochrzczeni i praktykującymi katolikami Moja wiara nakazuje mi szacunek dla bliźniego bez względu na kolor skóry.
A biali to niby tacy rycerscy i lojalni względem Wisełki byli lub będą ?:
1.M.Żurawski nagle zapragnął znowu u nas grać,ale zawsze przecież powtarzał,że na koniec kariery to tylko "ukochany Lech i jego kibice".
2.Inny bramkarz pod Białą Gwiazdą nosił tatuaż z herbem Pogoni Szczecin.Paranoja.
3.A nasz były super rozgrywający obecnie panoszący się na R22 jako komentator Canal+,jest żywą legendą Widzewa a jego facjata wisi na ich płótnach.
4.A był jeszcze niejaki Svitlica który nacałował się herbu Legii co niemiara po strzelonych golach,na szczeście Białej Gwiazdy nie miał okazji ucałować na koszulce.
Nie wiem chlopcze kto CI takich glupot nagadal.....Wrzuc wywiad czy wypowiedz gdzie tak mowil... Skoro zawsze pdokreslal ze odszedl dla pieniedzy bo z Krakowa by sie nie ruszyl inaczej...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując