Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#958
Stary 13.02.2009, 23:09
Skoro nie mieszka w Krakowie oczywiste wydaje się że nie będzie zapełnial R22. Ja też obecnie nie mieszkam w Krakowie więc trudno by było co tydzień przyjeżdżać na mecze Wisły.Ale to tak poza tematem.

Ten Ettien z wyglądu to mi Adebayora troche przypomina.
Ostatnio edytowane przez martinius028 : 13.02.2009 o godz. 23:13.
Odpowiedz cytując