Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1711
Stary 13.02.2009, 21:58
Wisła&Lechia napisał(a):Wyświetl post
A ja gdybym był Bednarzem kupiłbym dwa garaże bo taka prawda że i tak nic nie zrobi! Zamiast kupic zarąbistego bramkarza i pomocników to sobie testuje grajków których i tak później odsyła ...
Nie wiem czy takie postępowanie przystoi na mistrzów Polski bo my powinniśmy kupowac zawodników którzy coś prezentują i poradzą sobie w takiej drużynie a nie brac bramkarzy na testy i tylko ich odsyłac.
Człowieku. Wyłóż pieniądze a gwarantuje Ci ze zobaczysz piłkarzy z odpowiednim poziomem.

19 lat masz a tak głupio pierd.....

Odpowiedz cytując