Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1711
13.02.2009, 21:58
Wisła&Lechia
napisał(a):
A ja gdybym był Bednarzem kupiłbym dwa garaże bo taka prawda że i tak nic nie zrobi! Zamiast kupic zarąbistego bramkarza i pomocników to sobie testuje grajków których i tak później odsyła ...
Nie wiem czy takie postępowanie przystoi na mistrzów Polski bo my powinniśmy kupowac zawodników którzy coś prezentują i poradzą sobie w takiej drużynie a nie brac bramkarzy na testy i tylko ich odsyłac.
Człowieku. Wyłóż pieniądze a gwarantuje Ci ze zobaczysz piłkarzy z odpowiednim poziomem.
19 lat masz a tak głupio pierd.....
pirat.z.karaibow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pirat.z.karaibow
Znajdź inne posty napisane przez pirat.z.karaibow