Wyświetl pojedynczy post
Wisła&Lechia
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1710
Stary 13.02.2009, 21:52
A ja gdybym był Bednarzem kupiłbym dwa garaże bo taka prawda że i tak nic nie zrobi! Zamiast kupic zarąbistego bramkarza i pomocników to sobie testuje grajków których i tak później odsyła ...
Nie wiem czy takie postępowanie przystoi na mistrzów Polski bo my powinniśmy kupowac zawodników którzy coś prezentują i poradzą sobie w takiej drużynie a nie brac bramkarzy na testy i tylko ich odsyłac.
Odpowiedz cytując