A ja gdybym był Bednarzem kupiłbym dwa garaże bo taka prawda że i tak nic nie zrobi! Zamiast kupic zarąbistego bramkarza i pomocników to sobie testuje grajków których i tak później odsyła ...


Nie wiem czy takie postępowanie przystoi na mistrzów Polski bo my powinniśmy kupowac zawodników którzy coś prezentują i poradzą sobie w takiej drużynie a nie brac bramkarzy na testy i tylko ich odsyłac.