czesiu napisał(a):

No kur... ale obciach ja pierd.... 3 gości napierdala w Głowę a Baszczyński kur.. idzie i się ****.. patrzy Casinoman to samo, no nie no ręce opadają. Co za ludzie. Wstyd!! Rozwiązać z nimi umowy dyscyplinarnie!!
PS.
Oczywiście nie pochwalam bijatyki.
|
Tak to jest (i chyba niestety będzie) jak się nie chce puścić zawodnika który chce odejść. Obawiam się że runda wiosenna w wykonaniu Baszcza to będzie tragedia.
A swoją drogą jeszcze parę lat temu w takiej sytuacji Baszczu byłby głównym wymiatającym. Tak sobie pomyślałem że gdyby był tam Nico to dopiero by się działo. On to nie dałby się tam łatwo spławić

.
I jeszcze jedna uwaga: gdy Głowa pociągną ruskiemu to w pół secundy opadło go trzech jego kamratów. Nawet się nie zastanawiali - odruch. A patrzcie na naszych: gdzieś tam się szwendają i udają że nic nie widzą. Nie jest to pewnie najlepszy wskaźnik solidarności w drużynie ale mimo wszystko o czymś świadczy.