|
Dla dobrego pracodawcy wiek nie ma znaczenia a to jak pracownik wywiązuje się z obowiązków. Jeśli się wachasz to jest takie powiedzenie "raz się żyje" - nie spróbujesz to za kilka lat będziesz żałował ze się nie zdecydowałeś na studia. Ja również może pójdę na studia o kierunku zupełnie innym niż mój profil w liceum. Takie jedno z marzeń do spełnienia ; p. Pozdrawiam
|