Cytat:
Jak pan ocenia testowanego Jessa Vanstrattana po czwartkowym sparingu?
Nie miał za dużo roboty w tym meczu. Przy bramce trochę się pospieszył z wyjściem do przodu. W drugiej połowie miał tylko jeden strzał, który był bardzo łatwy, i jedno nieudane wyjście. Tyle o nim mogę powiedzieć, nic więcej. Nie spodziewałem się po nim nic wielkiego, bo to jest zawodnik, który szuka klubu.
|
to po kiego czorta testujemy tych bramkarzy, po których nie można się nic spodziewać?!
z tymi bramkarzami to już żenada. niech przyjdzie Silanpaa, pokaże się, jak nie to Hajduch i skończmy już z tym.