Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8171
Stary 13.02.2009, 21:48
Cytat:
Jak pan ocenia testowanego Jessa Vanstrattana po czwartkowym sparingu?
Nie miał za dużo roboty w tym meczu. Przy bramce trochę się pospieszył z wyjściem do przodu. W drugiej połowie miał tylko jeden strzał, który był bardzo łatwy, i jedno nieudane wyjście. Tyle o nim mogę powiedzieć, nic więcej. Nie spodziewałem się po nim nic wielkiego, bo to jest zawodnik, który szuka klubu.
to po kiego czorta testujemy tych bramkarzy, po których nie można się nic spodziewać?!
z tymi bramkarzami to już żenada. niech przyjdzie Silanpaa, pokaże się, jak nie to Hajduch i skończmy już z tym.
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 13.02.2009 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując