Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 13.02.2009, 21:45
Hudy napisał(a):Wyświetl post
no w Krakowie jest w **** inzynierow
jak to mowil moj profesor jest ich kilkunastu na m2)
i stad zarobki rzedu 2 tys
tez sie kiedys zastanawialismy czy waro bylo isc na te studia patrzac na znajomych ktorzy w tym czasie np wyjechali za granice...

no rzeczywiscie jest dylemat
kazdy ma tam jakies cele w zyciu
osobiscie musialbym miec juz wlasne mieszkanie i prace i wtedy jakbym mial jeszcze czas i ochote to rzeczywiscie warto cos dla siebie zrobic
ale jak myslisz ze sam "mgr inz." zapewni Ci fajna kase to jestes w bledzie
wlasnie nie ma z tego co slyszalem wlasnie dla tego wjeba*i obowiazkowa matematyke na maturze bo za duzo humanistow na rynku
.....
Odpowiedz cytując