Wyświetl pojedynczy post
.:MEDALIK:.
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 13.02.2009, 21:41
A ja w tym roku ide po raz 3 na pierwszy rok No, ale mam tylko 23 lata.
Nie mam recepty na jutro, nie umiem pomóc ludziom, cholerny samolub, nie wierze więcej w ludzkość. Nie narzekam, mój świat jest ułożony, wiem co mam, wiem co chce, wiem co muszę zrobić.
Odpowiedz cytując