Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1049
Stary 13.02.2009, 21:29
Nie wiem, czy osobiście nie wolałbym Artka Sarnata na stanowisku trenera bramkarzy Wisły, a nie tego Kazimierskiego....może przynajmniej by trochę urozmaicał terning a nie tylko łapanie i łapanie i łapanie..
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując