|
Uche gdyby miał odrobinę więcej mózgu i profesjonalizmu w sobie to mógł zrobić jeszcze większą karierę.
Póki co jestem zdania, że lepiej od niego radzi sobie jednak Kuba.
Gra pierwsze skrzypce w jednym z najbardziej utytułowanych klubów Bundesligi, obserwują go menedżerowie silniejszych ekip. Tylko te kontuzje...
No, ale żeby nie robić offtopu.
Ten nowy testowany przez nas piłkarz to rozwiązanie na krótką metę z racji jego wieku oraz z perspektywy tego, że latem dołączy do nas Garguła z najwyższym kontraktem w historii naszej ligi i na pewno będzie miał priorytet jako ofensywny pomocnik. Więc czy jest sens? Lepiej jakiegoś defensywnego pomocnika ściągnąć. Sobol jak wróci to okej, będzie grał, ale swoje lata już ma, tak samo jak Mauro. Kadrę trzeba odmładzać!
|