Jeżeli to jest tylko prawda, gośc nie jest kulawy albo coś, dobrze zagra jutro w spraingu to go brać natychmiast - może z Tomašem Jiršakiem tworzyć zabójczy duet środkowych pomocników, a jakby się jeszcze udało Gargułę ściągnąc na wiosnę to już w ogóle
