Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1705
Stary 13.02.2009, 20:30
Niektórzy tutaj podali kilkadziesiąt nazwisk albo nawet więcej i nie trafili ! Chyba jako jedyny od początku tematu "wyjąłem" zawodnika z zagranicy ,który ma szansę trafić do Wisły. Póki co mam większą skuteczność od naszych scautów.

sandbender znajdzie sie i lewy pomocnik :
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...ic/profil.html
Jak na życzenie !
Ostatnio edytowane przez matizaq : 13.02.2009 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując