Wyświetl pojedynczy post
gamon
Banita
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#669
Stary 13.02.2009, 19:47
Wiec konczac wymiane zdan :

Zalogowal sie z powrotem - tylko po to by miec mozliwosc wyrazenia wlasnego zdania , nie mam zamiaru korzystac z tego konta wiec mozesz je usunac jesli jestes wladny (jasne, ze jestes co? na pewno jestes)

Bez znaczenia godzine czy 25 lat - uwierz mi, gdybym otrzymal adekwatna kare to przyjalbym ja i odcierpial z pokora ( a po jej uplywie moze nawet przeprosil) ale "leczac grype przy uzyciu napalmu" spowodowales taka a nie inna reakcje. Jak w czasie II wojny swiatowej - jesli nawet za drobne przewinienia grozila kara smierci to ludnosc wstepowala do partyzantki by jak juz ginac to ginac z bronia w reku.

No i na koniec:

Polak nie znajacy granic... i tak dalej.

Chyba sam nie do konca wierzysz w to co piszesz. Moge napisac tylko tyle, ze chodzilo mi tu glownie o powiazania tego miasta z przestepczoscia zorganizowana z Bialorusi (radze poczytac jesli nie znane) i ogolnie jego kulture - orientalna. Raczej.

Tyle. Do zobaczenia za dwa lata, oczywiscie jesli nadal bedziesz pelnil to zaszczytna funkcje -
bo te dwa lata sa niczym w porownaniu do Wiecznej Chwaly Wisly.

Zapominalbym a chcialem przeprosic i pozdrowic uzytkownika darotsok73 .

Z Wislackim pozdrowieniem - Piotrek z Dortmundu aka gamon
Ostatnio edytowane przez gamon : 13.02.2009 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując