nesta napisał(a):

Marzy mi sie taki nasz Derek Boateng, ktory w Beitarze dzielil i rzadzil w srodku pola. Nawet z wygladu podobny
|
marzenie ściętej głowy...niestety. Też uważam że poradziłby sobie w wielu b.dobrych klubach zachodnich...
a ten Etienn nieźle się na papierze prezentuje...

oby tak samo na boisku.