Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8133
Stary 13.02.2009, 18:17
nesta napisał(a):Wyświetl post
Marzy mi sie taki nasz Derek Boateng, ktory w Beitarze dzielil i rzadzil w srodku pola. Nawet z wygladu podobny
marzenie ściętej głowy...niestety. Też uważam że poradziłby sobie w wielu b.dobrych klubach zachodnich...

a ten Etienn nieźle się na papierze prezentuje... oby tak samo na boisku.
Odpowiedz cytując