|
Koleś naprwno jest dobry. Ciekawe tylko czy dogadaliśmy się co do kontraktu, czy będzie niemiłe zaskoczenie jak rzuci sumką...
A co do Descargi- ktoś mówił że lepszy jest od Etienna bo kapitan nawet Levante. Tyle że myśląc logicznie zazwyczaj kapitanami zostają krajanie. Jak u nas Głowacki itp...
A poza tym Descarga ma mocną konkurencję na prawej obronie, bo nie powiem żę akurat Kuba Rzeźniczak to jeden z najlepszych prawych polskich obrońców. Poza tym Descarga jest starszy o 2 i pol roku.
Ostatnio edytowane przez Fernando Redondo : 13.02.2009 o godz. 18:20.
|