Temat
:
Początek studiów w wieku 33 lat?
Wyświetl pojedynczy post
Gervas
Member
Od: 09.2005
Offline
#
14
13.02.2009, 18:10
spokojnie znajdziesz prace w Polsce, jak masz dobry angielski to rób cały kierunek bo Master tam robi dużą różnice, na Polskę spokojnie Ci inzynier wystarczy
Gervas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gervas
Znajdź inne posty napisane przez Gervas